top of page

Průvodce rezervací A - Z a další důležité informace pro budoucí posádku.

Vítej v průvodci rezervací. Zde se ti pokusíme poskytnout základní informace, které by tě mohly zajímat. Pokud je ti ale příjemnější zavolat nebo se setkat osobě, my jsme pro!

KOLIK lidí je na palubě? Lodě jsou dostatečně prostorné pro 6 až 10 osob. Nemáš-li dost lidí, neboj se! Sestavíme skvělou partu odvážlivců a zajistíme, aby byla zábava na palubě. Bez obav můžeš jet sám(a), s partnerem či přáteli – spojíme více zájemců dohromady. Na výběr dbáme, aby to byli lidé, s nimiž se skvěle bavíš. Dlouholetá přátelství vznikají pravidelně na našich lodích! 😊

KOLIK mě to bude stát? Zajišťujeme pevnou cenu při plné posádce. Snažíme se dosáhnout maximálního počtu lidí, ale pokud chceš menší skupinu pro větší soukromí, dej vědět. Cena se pohybuje kolem 19.000 Kč na osobu, závisí na velikosti lodě a termínu. Pro rezervaci je třeba zálohy cca 10.000 Kč na osobu, s doplatkem 2 měsíce před plavbou (individuální dohoda). Co cena zahrnuje, najdeš zde. Můžeš být klidný, postaráme se o všechny detaily!

CO se zálohou, když nemohu plout? Zaslání zálohy zavazuje, ale v některých případech lze vrátit, což je individuální. Zrušení po termínu, kdy zálohy nejsou vráceny (cca 2 měsíce před plavbou), znamená ztrátu zálohy. Můžeš ale hledat náhradu, i když to není zaručeno, budeme se také snažit.

JAK je to s pojištěním? Doporučujeme si udělat klasické pojištění na cestu do zahraničí, avšak zároveň pojišťovnu uvědomit o tom, že se jedná o rekreační plavbu v Chorvatsku (v některých případech je tato informace pro pojišťovnu rozhodující).

KDY se letos popluje? Níže ve formuláři si vyber nezávazný termín, který ti vyhovuje. Při větším zájmu o jeden konkrétní termín upřednostňujeme první vážné zájemce – proto to zbytečně neodkládej.

Za KOLIK a KDE sehnat parkování? Existuje nespočet variant a záleží, zda preferuješ bezpečné parkování či nižší náklady a z jaké maríny vyplouváme. Nejlevnější a nejčastější variantou je nechat auto poblíž maríny na jakémkoliv neplaceném parkovišti a prostřednictvím taxi se do maríny za pár korun dostat. Parkování přímo v marínách je samozřejmě možné, ale většinou jde o vysoké částky (cca 3 – 4 000 Kč za týden). Pokud chceš mít své auto v bezpečí, je to správná volba.

KDY se naloďuje?  Přibližně 14 dnů před odjezdem nebo odletem do Chorvatska či na Mallorcu ti pošleme všechny potřebné informace a doporučení (co si s sebou vzít, co určitě nechat doma, jak to funguje s jídlem a stravováním obecně či domluva na společné dopravě). 

Kdy se vyloďuje? Návrat do domovské maríny bývá v pátek, nejpozději v sobotu v brzkých ranních hodinách a nastává obrácený proces. Zavoláme taxi, které tě odveze k autu, nebo máš auto v maríně – zabalíš si věci, rozloučíme se a my se jdeme věnovat předání jachty.

Nenapsali jsme tu důležitou věc, která tě zajímá? Určitě se ozvi, rádi vše zodpovíme. 😊

Těšíme se na krásnou plavbu. Ahoooooj na palubě!

bottom of page